ثبت یک سفارش جدید
در مورد این شاخه بیشتر بدانید
Smiley face

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی ده، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت زبان فاان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت در نیازه
Smiley face Smiley face

تمامی خدمات ارائه شده در سامانه نیازه با توجه به نظرات مشتری، تجربه و تخصص سرویسکار نیازه، و استاندارد های از پیش تعریف شده ای که در مجموعه نیازه به عنوان یک اصل در سرلوحه ی کارها قرار می گیرد، به مشتریان عرضه می شوند.

سرویسکاران نیازه در کلاس های آموزشی آکادمی نیازه آموزش های لازم را کسب می کنند و همچنین در زمان همکاری با شرکت نیز در کلاس های آموزشی مستمر شرکت خواهند کرد تا در زمینه تخصصی که دارند کاملا به روز بوده و توانایی برآورده کردن نیازهای مشتریان را داشته باشند.

نیازه بر روی حسن انجام کار تاکید ویژه ای دارد و خدمتی که در نیازه انجام می شود مطابق با بالاترین استاندارد اجرای خدمات در ایران صورت می پذیرد به همین خاطر خدمات خود را تا 72 ساعت گارانتی می نماید.

ما در فروشگاه نیازه تمامی نیازهای مربوط به خدمات را برای مشتریان در نظر گرفته ایم و با همکاری با مجموعه ای از بهترین برند ها و ارائه با کیفیت ترین کالا ها برآن شدیم تا دغدغه حضور مشتریان عزیز برای انتخاب اجناس مورد نیازشان در بازار و تحمل هزینه های رفت و آمد، ترافیک و عدم انتخاب جنس مناسب را کاهش دهیم.

همچنین بالاترین سرعت ارسال کالا، اطلاع رسانی های مستمربرای مشتریان تخفیفات همیشگی، تنوع محصولات و عرضه مستمر به روزترین کالاها از دیگر ویژگی های فروشگاه نیازه می باشد.

سامانه نیازه دارای ویژگی های دیگری از جمله کاربری آسان، اضافه نمودن مستمر خدمات جدید، پیگیری تخصصی کلیه سفارشات از زمان درخواست تا انجام آن، فراهم نمودن لذت خرید برای مشتریان توسط طرح های ویژه مانند باشگاه مشتریان، ارائه پکیج های متنوع و ...، پشتیبانی حرفه ای، خدمات پس از فروش و ...می باشد که این امر سبب می شود سامانه نیازه به عنوان به روزترین سیستم خدماتی و فروشگاهی کشور مطرح شود.


 • کلیه آموزش های فنی لازم علاوه بر دانش قبلی سرویسکاران در آکادمی آموزش نیازه
 • آموزش شناخت نیازهای مشتری: سرویسکار نیازه آموزش های لازم جهت شناخت نیازهای مشتریان و رفع این نیازها را فرا می گیرد و در حین انجام خدمت تمامی خواسته های مشتریان را در نظر گرفته و تمام تلاش خود را در جهت رفع آنها به کار خواهد بست.
 • آموزش های همیشگی و پیوسته جهت ارتقای دانش روز آن خدمت به سرویسکاران
 • آموزش برخورد با مشتریان و تکریم مشتریان
 • آموزش کار با ابزارهای تخصصی و به روز سرویسکاران در هر سرویس
 • وفادار شــو ، تا نتـیجه خـوبشـو ببینی

  اطلاعات بیشتر

  وبلاگ و مقالات آموزشی

  Blog


  نویسنده مهمان باشید
  Become Is Here


  سر تیتر مقالات برگزیده